Interiérové studio

Interiérové studio
Kategorie:Domácnost a doplňky
Telefon:585 423 341
E-mail:studio.interier@seznam.cz
Web:http://www.studiointerier.com/

Naše firma vznikla v roce 1997. Od samého počátku se zabýváme prodejem a kladením podlahových krytin. V roce 2006 jsme naši činnost rozšířili o prodej a montáž interiérových dveří a stínící techniky. Náš tým v současné době tvoří celkem sedm lidí: čtyři zkušení, vyškolení montážníci s dlouholetou praxí, asistentka prodeje a dva lidé ve vedení firmy

Námi nabízené materiály si můžete prohlédnout na vzorkové prodejně v Olomouci, na ploše 250 m2. Máme pro vás připravené vzorky podlah, dveří a stínící techniky.

V nabídce máme plovoucí podlahy (laminátové, dřevěné), PVC, vinylové podlahy, přírodní linolea, koberce, dřevěné masivní podlahy a korky od více jak 25 výrobců, a tedy přes 800 různých typů ve více než 3000 dekorech.

Dveře nabízíme v provedení folie, CPL (HPL, lamino), dýha a celoskleněné, interiérové, protipožární, bezpečnostní, včetně zárubní. Celkem osm výrobců, 140 typových řad a více než 1500 modelů.

Najdete u nás také doplňky k podlahám (různé lišty, tmely) a příslušenství ke dveřím (kování, samozavírače, vložky). V nabídce nechybí ani údržbové prostředky a pomůcky.

Samozřejmostí je zaměření přímo na místě budoucí montáže, návrh řešení a poradenství při výběru vhodných materiálů, zpracování nezávazné cenové nabídky, dodání materiálu na místo montáže a jeho odborná instalace. A jistě vás překvapí i naše příjemné ceny.

Toto jsou důvody, proč vyřešit váš interiér u nás. A zjistíte, že už nemusíte chodit jinam.

Na spolupráci s vámi se těší
Hana Handlová & Jaroslav Krátký

Otevírací doba:
Po - Pá: 10:00 - 19:00
So - Ne: 10:00 - 18:00

Otevírací doba během vánočních svátků:
Rádi bychom Vás informovali, že naše Interiérové studio bude zavřeno ve dnech 23. 12. 2017 - 2. 1. 2018. Budeme se na Vás těšit opět v novém roce od 3. 1. 2018!


Akce